קורס מאמנים אישיים, לימודי קואצ'ינג המלצות, מדעי התנהגות, מהו אימון אישי, סדנאות ייעוץ אישי
לדף הפייסבוקצור קשר
| ספרי הניהול והעסקים שלי

ניהול עסק, העצמה אישית, מאיר לירז

לקריאה חינם: ספרי צמיחה אישית והגשמה עצמית
הנה הרעיונות שאיפשרו לי להגשים את שאיפותי ומטרותי בחיים ולהגיע לעצמאות כלכליתשמי מאיר לירז ובאתר זה ניתן לקרוא את ספרי הצמיחה האישית שלי בחינם. הספרים המוצגים כאן כוללים את הרעיונות וקיצורי הדרך שעזרו לי להגיע להגשמה עצמית ולהצלחה כלכלית. הטכניקות והרעיונות הכלולים בספרים המוצעים כאן עבדו עבורי בצורה יוצאת מהכלל ואין שום סיבה שהם לא יעבדו גם עבורך.

למה בחינם? אני מאמין בנתינה. אני מאמין שככל שאדם נותן יותר, מבלי לעשות חשבונות תמורה לכל דבר, כך הוא יקבל יותר. אתר זה הוא חלק מהנתינה שלי. הידע הכלול בספרים הביא לי הרבה טוב ואני מעונין להעביר את הידע הזה הלאה לכמה שיותר אנשים.

אז... שיהיה בהצלחה!


הפסיכולוגיה של ההצלחה
הפסיכולוגיה של ההצלחה מדריך מעשי לשכלול היכולת ולהשגת הצלחה והגשמה עצמית
לקריאת הספר 'הפסיכולוגיה של ההצלחה'
מדוע יש אנשים אשר מצליחים להגשים את שאיפותיהם ויעדיהם וזוכים בחיים של סיפוק והגשמה בעוד אחרים צועדים מכישלון לכישלון ונידונים לחיים של אכזבות ומפח נפש? ובכלל, מה עושה אדם אחד למצליחן ואדם שני למפסידן? ספר זה נועד לענות על שאלות אלה. יותר מזה, הוא יפרט בפניך שיטות ורעיונות אשר יאפשרו לך למצות את הפוטנציאל שלך. בספר תמצא מה עליך לעשות וכיצד עליך לפעול על מנת להגשים את שאיפותיך ולהגיע להצלחה ולהגשמה עצמית.

לא, אין בספר זה שום דבר חדש או מהפכני. השיטות והרעיונות הכלולים בספר משמשים בסיס להצלחתם של אנשים מצליחים זה שנים רבות, אלה הן שיטות שהוכיחו את עצמן, ובזה כוחן. המידע והכללים בספר זה מבוססים על עקרונות פסיכולוגיים תקפים ומוכרים על ידי אנשי מקצוע. בספר זה "תורגמו" עקרונות אלה לשפת אנוש, כאשר המטרה היא שהספר יהיה לא רק כלי מעשי אלא גם קריא ומעניין.

אנו באים אל העולם מצויידים בכל הכלים הדרושים להשגת מצויינות והצלחה. ההבדל בין מצליחנים למפסידנים טמון בכך שהמצליחנים גילו את הדרך לממש את הפוטנציאל בעוד אשר אצל האחרים הפוטנציאל נותר רדום ובלתי ממומש. כל אחד מאיתנו מצויד בנכס רב ערך, מחשב רב עוצמה אשר כושר המיחשוב והיצירתיות שלו עולה במאות מונים על המחשב האלקטרוני החזק ביותר, נכס זה הינו המוח שלנו. לדעת פסיכולוגים, מרבית בני האדם מנצלים פחות מ- 5% מכושרו של המוח האנושי. המצליחנים הם אלה אשר הצליחו להשתמש בכלים השיכליים והנפשיים שלהם בצורה טובה מאחרים. ספר זה יחשוף בפניך את הדרכים והכללים למיצוי מלוא הפוטנציאל הטמון בך. הוא יתאר בפניך שיטות ורעיונות אשר סייעו לאלפי אנשים, בכל העולם, להשיג את יעדיהם ושאיפותיהם ולזכות בחיים של הגשמה עצמית ושגשוג. בקיצור, ספר זה ילמד אותך להצליח.


העצמה אישית בפעולה
העצמה אישית בפעולה איך להגיע מהיכן שאתה נמצא להיכן שאתה רוצה להיות
לקריאת הספר 'העצמה אישית בפעולה'
רבים מבקשים להגיע להצלחה ולהגשמה עצמית. הצלחה פירושה למצות את מלוא הפוטנציאל הטמון בך, להשיג את השאיפות שלך, להנות מן התחושה הנפלאה של ההישגיות. ספר זה נועד לעזור לך להשיג זאת.

הספר יפרט בפניך 30 עקרונות ואיכויות המאפינים את המצליחנים, עקרונות של מחשבה ושל התנהגות בריאה אשר יתוו בפניך את הדרך להגשמת שאיפותיך ולמיצוי הפוטנציאל שלך. הרעיונות אותם תמצא בספר זה משלבים תאוריה עם מעשה, הם נועדו להוות מכשיר מעשי אשר יתן בידך את הכלים לקדם את עצמך בכוחות עצמך. תמצא בספר את כל מה שאתה צריך לדעת כדי להגיע למצוינות אישית.

כוחה של אופטימיות
כוחה של אופטימיות איך לשפר את איכות החיים ולהפיק מעצמך את המיטב באמצעות אופטימיות וגישה חיובית
לקריאת הספר 'כוחה של אופטימיות'
 ספר זה יראה לך כיצד לשפר את איכות חייך באמצעות גיוס כוח העומד לרשותו של כל אחד מאתנו - הכוח של חשיבה חיובית ואופטימיות. מחקרים מדעיים אשר נערכו בשנים האחרונות מאשרים את כוחה של החשיבה החיובית והאופטימיות. חשיבה חיובית מחזקת את המערכת החיסונית שלך ומשפרת את הבריאות, עוזרת בשיפור היחסים הבין אישיים שלך, הביצועים בעבודה, השגת ציונים גבוהים יותר במבחנים מכל הסוגים, וקרוב לוודאי שחשיבה חיובית תאריך את תוחלת החיים שלך. מצד שני - נמצא במחקרים קשר בין פסימיות וחשיבה שלילית לבין דיכאון ופגיעה ביכולת הגוף להילחם במחלות.

וכאן נשאלת השאלה - האם אופטימיות וחשיבה חיובית הן תכונות מולדות, תכונות שאנו יורשים בלידתנו או שמא אנשים שהם פסימיים ונוטים לחשיבה שלילית יכולים גם הם לשנות את עורם ולהפוך לאופטימיים, ובכלל מהיכן מגיעה האופטימיות? התשובה לשאלות אלה כפי שהוכחה במחקרים הינה כי אופטימיות וחשיבה חיובית הנן תכונות הניתנות ללמידה. אנשים בעלי חשיבה חיובית אינם בהכרח אלה שנולדו עם תכונות אלה או כאלה שכל חייהם התנהלו על מי מנוחות, אלא אלה הם אנשים שנקטו בצעדים ובפעולות מסוימות כדי לסגל לעצמם התלהבות וגישה חיובית לחיים.

גם אתה וגם את יכולים לבצע מהפך חיובי במסלול החיים שלכם על ידי שינוי בגישה לחיים בדרכים המתוארות בספר זה. 

הספר מונה 12 תכונות אופי המאפיינות את האנשים שניחנו בגישה אופטימית לחיים. תמצא בספר דרכים ורעיונות אשר יעזרו גם לך לעלות על הדרך המובילה לחיים מאושרים ומלאים יותר, חיים של הגשמה עצמית ומילוי הציפיות.

לחלום ולהגשים

לחלום ולהגשים הדרך להשגת מודעות עצמית, שגשוג וצמיחה אישית
לקריאת הספר 'לחלום ולהגשים'
זהו ספר מעשי, הוא עוסק בשימוש בנכס היקר ביותר שלך - המוח (Mind)- ככלי שיעזור לך להצליח בכל תחומי החיים. אותה צורת חשיבה "נכונה" שיכולה לסייע לך במערכות היחסים שלך, תסייע לך גם בהשגת יעדיך הכספיים. אותה חשיבה חיובית שתסייע לך לשמור על בריאותך, גם תגרום לך לאושר. בקיצור, ספר זה בא לומר לך: אתה יכול להצליח בכל החזיתות!

Copyright © by Meir Liraz. All rights reserved