קורס מאמנים אישיים, לימודי קואצ'ינג המלצות, מדעי התנהגות, מהו אימון אישי, סדנאות ייעוץ אישי
לדף הספרים לדף תוכן העניינים

לחלום ולהגשים

1. איך ספר זה יכול להועיל לך

מדוע ספר בשם: "לחלום ולהגשים" מעניין אותך? קרוב לוודאי שהסיבה היא שבתחום זה או אחר של חייך (כספים, בריאות, מערכות יחסים, הערכה עצמית, וכו'), אתה רואה מקום לשיפור. הדבר נכון לגבי כל אחד מאתנו. אך בספר הזה יש יותר מזה. הרעיונות אותם תמצא בספר זה אינם מוגבלים בזמן. למרות שמדובר בספר שיכול להיחשב פילוסופי, זהו ספר מעשי מאוד, הוא עוסק בשימוש בנכס היקר ביותר שלך - השכל (Mind) -  ככלי שיעזור לך להצליח בכל תחומי החיים. אותה צורת חשיבה "נכונה" שיכולה לסייע לך במערכות היחסים שלך, תסייע לך גם בהשגת יעדיך הכספיים. אותה חשיבה חיובית שתסייע לך לשמור על בריאותך, גם תגרום לך לאושר. בקיצור, ספר זה בא לומר לך: אתה יכול להצליח בכל החזיתות!

בדרך לשגשוג ולשפע, עליך להיות מוכן לנתק עצמך ממחשבות שליליות ודפוסי מחשבה של העבר. זו אינה משימה קלה, אך היא חיונית. לעתים קרובות מדי, אדם עובר באופן בלתי מודע תהליך של התניה לצורת חשיבה מסוימת והיא מהווה את המכשול הרציני ביותר להשגת הצלחה אמיתית. גישה פטליסטית המקבלת תנאים מסוימים כבלתי נמנעים, ברוח של "זה המצב", מהווה מכשול שיש להסירו כדי להצליח. כפי שהגה בשעתו יוליוס קיסר, "האשמה, ברוטוס ידידי, אינה נעוצה בכוכבים, אלא בעצמנו."

שנית, עליך להרחיב את נקודת המבט שלך. כלומר, עליך להיות פתוח לרעיונות חדשים, ללמוד אותם ולאמץ את אותם רעיונות המשרתים בצורה הטובה ביותר את דרישות ההצלחה ויעדי ההצלחה שלך.

הגורם השלישי החשוב הנחוץ להשגת הצלחה אמיתית הוא יכולתך להציב לעצמך יעדים ולפעול בצורה נחושה להשגתם. הצבת יעדים היא אחד הכלים החשובים ביותר בארגז הכלים של המנצח. הגדרת יעדים, קביעתם והשגתם הם הדרך לחיים עשירים בתוכן. הדבר העיקרי שיש לזכור בנוגע ליעדים הוא: כשיש יעדים כמעט כל דבר אפשרי; ללא יעדים, שום דבר אינו אפשרי. במקרים רבים היעדים הם שעושים את ההבדל בין המנצחים ובין המפסידים בחיים.

מנצחים הם אנשים שמצליחים ליצור קשר עם עצמם ועם האחרים. המפסידים נכשלים בזאת! אתה נולדת מנצח. כבר עכשיו יש לך את כול הכלים לנצח. ספר זה יעזור לך להכיר את הנכסים הסמויים והחשובים שכבר נמצאים ברשותך וכיצד לנצל אותם ביעילות.

זה איננו מדריך עיוני וגם לא ספר עזר בפסיכולוגיה. הוא אינו בא כתחליף לטיפול פסיכולוגי. זהו ספר מעשי שיציג בפניך רעיונות וגישות מוכחות שיעזרו לך להצליח בכל תחומי חייך.

יחד עם זאת, הידע לבדו אינו מספיק כדי  שתזכה בהצלחה מזהירה. אתה חייב להיות מצויד ברצון אמיתי ובנכונות מוחלטת ליישם בפועל את העקרונות המוצגים בספר. אם תעשה זאת, תגלה שספר זה יכול לשנות את חייך. ומעל ומעבר לכל דבר אחר, עליך להיות מוכן ללמוד לאהוב כל אדם ללא תנאים, כולל אותך עצמך. האהבה היא התשובה והכוח הסופי!

אדם שהגיע להגשמה עצמית הינו שופע באהבה, אמונה, הערכה עצמית, בריאות, ידידות והישגים אישיים, וכמו כן הוא עצמאי מבחינה כספית. בחברה בת זמננו העושר חשוב מאוד, אך אין די בעושר לבדו. בספר זה מוצגת תוכנית אישית כוללת להשגת "הצלחה טוטלית" ולפיכך גם חירות טוטלית. כאשר תגיע למצב של הצלחה מוחלטת וחירות מוחלטת, תדע שהשגת הכל.Copyright © by Meir Liraz. All rights reserved