קורס מאמנים אישיים, לימודי קואצ'ינג המלצות, מדעי התנהגות, מהו אימון אישי, סדנאות ייעוץ אישי
לדף הספרים לדף תוכן העניינים

העצמה אישית בפעולה

30. אפילוג: ההנאה שבהצלחה

ההנאה שבהצלחה היא התוצאה המתלווה להצלחה, עושר ואושר. ההנאה מתחילה מבפנים. זהו אישור של שמחה על כך שערכך העצמי משתקף בעבודתך ובהישגיך. ההנאה שבהצלחה משמעה לחייך כל העת חיוך פנימי בכל דבר שתעשה - ולראות כיצד אתה מצליח. זוהי ההנאה המאירה את פניך בברק ההצלחה. היא מושכת אליך אחרים. אתה מקרין ביטחון וכל אחד מבקש להתקרב לבטחון וליכולת. ההנאה שבהצלחה היא שמן הסיכה של כל עסק ופריון עבודה. כן, חייך בלבך - זהו הניצוץ המצית את העולם בהצלחה, עושר ואושר.

מהי ההנאה שבהצלחה?

עבודה שבוצעה היטב

אופטימיזם, ו...

אתה

אין תחושה מספקת יותר מזו של עבודה שבוצעה היטב. אם תעשה כמיטב יכולתך, לא תחוש מרוקן לעולם. תחת זאת, תתמלא בהערכה עצמית ושלווה פנימית. תהיה לך הנאה שלמה מתענוגות החיים - לבלות ערב בבית, סוף שבוע בטיול משפחתי, חופשה שחסכת למענה - כאשר הם יהיו הגמול שלך לעבודה שבוצעה היטב.

אופטימיזם והגשמה עצמית הולכים זה לצד זה. ההגשמה היא הידע המוצק שחייך ועבודתך נועדו בסופו של דבר לטוב. אופטימיזם משמעו לצפות לטוב ביותר מעצמך ומהאחרים. זהו הביטחון הנחרץ שעם כל מכשלה שתעמוד בדרכך, אתה תפיק את הטוב ביותר מכל מצב.

לבסוף, ההנאה מההצלחה היא אתה. אתה הוא מקור העונג והסיפוק בעבודתך. לא תמצא חדווה מחוץ לעצמך. כמו כן אל לך לבלבל בין אקסטזה רגעית או "שעת מילוט מאושרת". מסיבות במקום העבודה משעשעות ותורמות לטיפוח יחסי עבודה. אולם, אל תהיה כאותו אדם שאומר, "התענוג היחיד שלי הוא לחזור הביתה מן העבודה". הפוך כל יום לסיבה למסיבה: "תודה לאל שהיום הוא היום ואני הוא אני". ההנאה שבהצלחה היא תחושה מתמשכת הצובעת את כל חוויותינו - במורד או במעלה הדרך - ומעניקה למעשינו משמעות ומטרה.

כעת כשאתה מבין את ההנאה שבהצלחה, כעת כשאתה מלא אנרגיה, הנעה והשראה להיות כל מה שיש באפשרותך להיות, חלוק ספר זה עם הזולת. קנה עותק נוסף מספר זה וחלוק את תחושת ההנאה שבהצלחה עם הזולת.

חזור וקרא בספר זה בימים ובחודשים הבאים. הוא יתן לך השראה. עמוד על התקדמותך, מצא היכן דרוש עדיין שיפור ועיין באותם קטעים הנוגעים באופן הישיר ביותר למצבך הנוכחי. הדגש בקו או הצמד מהדק לעמודים החשובים במיוחד לגביך. ספר זה נכתב כדי לתמוך בך ברגעי ספק וחוסר החלטה.

אני מקווה  שהרעיונות והאיכויות שפורטו בספר זה יקרבו אותך למטרה ויעזרו לך להשיג הצלחה שיש עימה תחושת סיפוק והגשמה עצמית, שכן זוהי משמעות האושר, הלא כן?Copyright © by Meir Liraz. All rights reserved