VIPMassage צרכנות הוגנת ברכישת ביטוח רכב Auto Insurance מאה אחוז מסאז

 VIPMassage logo Vehicle insurance by bizmove
Presented by bizmove auto insurance

VIPMassage צרכנות הוגנת ברכישת ביטוח רכב Auto Insurance


צרכנות הוגנת כולל השגת המחיר הנמוך ביותר על ביטוח רכב היא אבן בוחן לכלכלה מקומית. התנהלות כלכלית שאינה מתנהלת על פי חוק וכפופה לחוקי ההיגיון והסדר הטוב הופכת לא אחת לכלכלה שמביאה לנזק יותר מאשר תועלת. צרכנות הוגנת מתחילה לפני הכל בתמחור המוצר. מחירו של מוצר כלשהו חייב להיות תחת פיקוח ובידוק על מנת שיהיה נגיש ויאפשר רכישה, בעיקר כאשר מדובר במחירי ציוד ופריטים שקשורים בחינוך, מזון או בריאות, כמו מכשירי שמיעה למשל או במוצרי בסיס כמו חלב ולחם.

מיותר לציין כי לא כל מוצר שנמכר בארץ הוא בר פיקוח ומדויק יותר לומר שרוב המוצרים אינם תחת פיקוח או בקרה מתמידים, עם זאת ישנו פיקוח כללי בעיקר ברשתות למיניהם המאפשר קיום של דיון מסודר סביב מחירי מוצרים כאלה ואחרים והתמודדות מול החברות המייבאות או מייצרות אותם.

בישראל מערכת בריאות ציבורית אליה שייכים רוב אזרחי המדינה כך שמוצרים כמו תרופות, מדרסים אורטופדיים בדיקות רופא מומחה, או מכשירים כמו מכשירי שמיעה למשל מסובסדים באופן חלקי על ידי המדינה. אך מה לגבי משקפיים למשל לקצרי ראייה, המדינה אומנם משתתפת בבדיקת הראייה אך את המשקפיים או העדשות יהיה על האזרח לרכוש לבדו אם זה באופטיקה יהוד או כל אופטיקה אחרת.

איך להפחית את ביטוח הרכב שלך בצורה משמעותית (car insurance)
לאחרונה עליתי על שיטה פשוטה שמאפשרת לכל אחד להפחית את פרמית ביטוח הרכב במורה משמעותית. אז העצה שלי היא פשוטה, כאשר תקופת הביטוח שלך עומדת להסתיים, לפני שאתה מחדש לתקופה נוספת פשוט התקשר לארבעה ספקי ביטוח רכב ובקש הצעות מחיר. כן שמעת נכון, לא פחות מארבע הצעות מחיר וכמובן מכל מכל חברות הביטוח האחרות הישיר, הפרמיות שהם מציעים בדרך כלל נמוכות יותר במחיר מאשר ההצעות שתקבל מסוכנויות ביטוח שאינן "ישיר" או מסוכני ביטוח עצמאיים. אבל האם התעריפים של כל חברות הביטוח אינם מתואמים? אז לא, יש שינויים בין חברה לחברה. יש שינויים לגבי סוגי המכוניות, שנות המודל, ישוב המגורים, הנתונים האישיים של בעל הפוליסה, כגון הגיל. כך שמאוד יכול להיות שפרמיה לגבי מכונית מסוימת תהיה הזולה ביותר בחברת ביטוח מסוימת, ומכונית ממודל אחר תהיה זולה יותר בחברה אחרת. ומכאן ההגיון לבקש הצעות מחיר לפחות מארבעה חברות ביטוח רכב שונות. החסכון שתשיג יכול להגיע לסכומים די ניכרים.


So this is my advice for your needs concerning saving cash and having the least expensive car insurance estimates available for your car’s design and year. So when your motor vehicle insurance term is about to end with regard to the duration of your current insurance coverage providers, before you extend for an additional period simply call up four motor insurance service providers and ask for rates. Yes, you heard it right, a minimum of four price quotes, and of course you should call all of the large insurance companies and some small ones too. The rates will be different; the large ones usually offer lower estimates compared to the quotes of the independent regional agencies. Your insuring needs can vary, for example you may be looking for very cheap car insurance with no deposit first month free, in this case you'll should specify this once you are searching for a quote. Or, you may be after cheap full coverage auto insurance with no down payment that you can buy now pay later. My next door neighbor has an elder son that was late to obtain a driver license so he was recently looking for cheap car insurance for first time drivers over 25 that are new drivers. There are occurrences where you have no option but to settle for a pricy premium, yet still you will make an effort to make the best of it; that is the case whenever you are searching for low cost classic automobile insurance for young drivers under 25 years old. Some will be seeking a shorter period, that may call for limiting the time length of your quote to cheap car insurance for 6 months only. But aren’t most of the service providers coordinated? Offering the same quotes? So simply no, you will find differences between one service provider to another. The quotations can vary by the types of vehicles, the model year, the area of the policy holder, the personal data of the policyholder, for example age. So that a premium on a certain auto might be the least expensive at a particular insurance firm, and a automobile from a different model can be cheaper at a different firm. Hence the logic to ask for prices from at least four different car insurance companies. The cost savings you get is often rather considerable. to sum up, you simply need to locate a list of car insurance firms that offer low cost rates, as well as get as many quotes as possible, consequently arriving at the lowest priced quote available to you.

מלבד אלו קיימים גם מוצרי המזון. בישראל מזה שנים רבות קיים פיקוח על מוצרי הבסיס. לחם, חלב, גבינות מסויימות, חמאה ומוצרים נוספים נמצאים תחת פיקוח. משמעות הפיקוח היא בכך שמחירי המוצרים הללו הם קבועים ולא ניתנים לשינוי. מי שנתפס מוכר את מוצרי הבסיס המפוקחים במחיר גבוה יותר נושא בתוצאות כמו קנס וכדומה.
ההנחה כי צרכנות הוגנת חייבת לאפשר לכל אדם לחיות חיים בסיסים נוחים, להניח מזון על שולחן ביתו ולחמם אותו בחורף היא מחשבה הוגנת ויפה, אך המציאות מראה כי לא תמיד נאכפים חוקי הצרכנות הללו ולא פעם נאבקים גופים ציבוריים וגם אנשים פרטיים בתחנות הצדק שטוחנות מעט ולאט מאד.
בקיץ של שנת 2011 היינו עדים להתקוממות ציבורית גדולה שהתחילה בתל אביב והתפשטה לכל חלקי הארץ. המחאה החברתית זכתה לחולל הדים רבים והתחילה בגל קוטג', גבינה פשוטה הנמכרת בכל מכולת בישראל. הקוטג' סימל עבור הישראלי הממוצע את מה שהוא לא מצליח להשיג, את הצרכנות הבסיסית, ההוגנת. לא ביקשנו שירותי מחשוב מתקדמים, לא שירותי מחשוב לגאדג'טים החדשים שלנו או רכב חדש לקלף את הניילון ממושביו ולהריח את העור המבהיק, ביקשנו כציבור לרכוש קוטג', גבינה כזו ישראלית ונחמדה וביקשנו שתהיה לנו האפשרות לעשות זאת מבלי להתלבט האם להניח אותה או לא בעגלה בשל מחירה שהמריא אל על.
צרכנות הוגנת כולל רכישת ביטוח לרכב שלך במחיר נמוך (car insurance) מתחילה במי שמייצר או מייבא, עוברת אל המוכר ובסופו של דבר נמצאת גם באחריות המדינה. חוקי ההגבלים למיניהם הם שאמורים למנוע מאיתנו ללכת לאיבוד. ואנחנו כאזרחים חייבים ללמוד למחות ולדרוש צרכנות הוגנת בכל מקום בו אנו מבצעים רכישה, קטנה או גדולה.


על הסדנאות והמקום
סדנאות במסאז', מגע, זוגיות ואינטמיות.
מצוין כמתנה, יום נישואים-הולדת ולחיזוק הקשר הזוגי.
על הסדנה:
קורס במסאז'.
פינוקים-לפנק ולהתפנק, לקבל ולתת, להקשיב ולדבר.
לפתח יכולות של-מודעות, צומת לב, פתיחות, הבנה צלולה, ולתת
לנו להרגיש, אהבה וחמלה.
על המקום:
מקום מושקע, נוח, מאובזר עם נוף יפיפה והרגשה של טבע מסביב.
שהוקם עם אהבה וכל הלב ומתפקד לרווחת המשתתפים בו.
ומדהים באנרגיות החיוביות שלו.
על המטפל-המדריך בסדנה:
בוגר בתי הספר מדיסין, מאסטר ושלוס.
ויפאסנה ונמצא בלמידה והתפתחות , I.M ,תלמיד זן, מדיטציה, הפורום
מתמדת בתורות המזרח.
להצטרף למסע וחוויה שילוו אותנו לאורך כל הדרך. 

Copyright © by bizmove vehicle insurance. All rights reserved