הקמת עסק | יזמות | ניהול עסק למאגר הרעיונות והטיפים בניהול - דף ראשי | ספרי הצלחה וצמיחה אישית (חינם) | ספרי ניהול ועסקים

סוד ההצלחה בניהול עסק


מהו סוד ההצלחה בניהול עסק? הנה סיפור קצר שימחיש לך את הנקודה:

בבוקר אביבי נאה לפני 25 שנים, סיימו שני בחורים צעירים את שרותם הצבאי והתכוננו לכניסה לחיים האזרחיים. שני האנשים הצעירים האלה דמו זה לזה מהרבה בחינות, שניהם סיימו את אותו בית ספר תיכון בציונים מעל הממוצע, שניהם בחרו להתקדם בתחום הניהול והעסקים, ושניהם היו מלאי אמביציה ותקווה לקראת העתיד.

לאחרונה, שני האנשים האלה נפגשו שוב בפגישת מחזור של בית הספר התיכון. הם עדיין דמו זה לזה מהרבה בחינות. שניהם היו נשואים באושר, לשניהם היו שלושה ילדים. ושניהם, התברר, עבדו באותה חברה מזה שנים רבות.

אבל בכל זאת היה הבדל אחד בין שניהם. האחד היה מנהל של מחלקה קטנה בחברה - השני היה בעל העסק.

האם גם אתה תוהה לפעמים כמוני מה גורם להבדל כזה בין אנשים? בדרך כלל זה לא קורה בגלל שוני באינטליגנציה או בחריצות. זה גם לא שאחד רוצה להצליח והשני לא. ההבדל טמון, פעמים רבות, בידע שהאחד מהם רכש ובשימוש שהוא עושה בידע הזה

נשמע לך מוגזם? הקשב לזה...

במחקר שנערך בארה"ב על ידי חברת דן אנד ברדסטריט נמצא כי 90% מהכישלונות של עסקים קטנים נגרמו כתוצאה מניהול כושל של בעל העסק שנבע מחוסר ידע.

מסקנות המחקר הנ"ל תואמות גם את הניסיון האישי שלי. במשך למעלה מ- 20 שנה בהן אני מצוי בתחום, הן כעורך דין, הן כיועץ לעסקים והן כבעל עסק בעצמי, ראיתי עשרות בעלי עסקים שנכשלו ואיבדו את כל השקעתם - לא בגלל שלא היו מוכשרים או חכמים – אלא בגלל שניסו "להמציא את הגלגל מחדש" במקום להסתמך על שיטות וטכניקות מוכחות שמופעלות בהצלחה ידי בעלי עסקים מנוסים רבים.

מסקנה: אם אתה באמת רציני בשאיפתך להצליח בעסק עצמאי משלך... אם אתה רוצה להימנע מהשגיאות והטעויות הנפוצות... אתה חייב לרכוש את הידע הדרוש לניהול מוצלח של עסק.

הנה כיצד אני עומד לעזור לך לשפר
בצורה משמעותית את רווחיות העסק שלך


עכשיו אני עומד לשתף אותך בכמה מן הסודות השמורים ביותר בקרב קהיליית בעלי העסקים: השיטות, הטכניקות וה"טריקים" שמסייעים לבעלי העסקים המצליחים להתגבר על המתחרים ולשגשג, גם בתנאים של שוק משתנה ותחרות קשה.

שימוש בטכניקות שבהמשך יעזור לך לחסוך זמן וכסף, להימנע משגיאות וכישלונות ולשפר בצורה משמעותית את רווחיות העסק שלך.

הנה מה אתה עומד לגלות:

>> איך תגלה אם הרעיון העסקי שלך מוצלח? תלמד טכניקה יעילה לביצוע בדיקת כדאיות לפרויקט או לעסק חדש כך שתוכל לחזות מראש בעיות ונקודות חולשה, וזאת לפני שאתה מתחיל להזרים כספים לפרויקט שעלול להתגלות ככישלון מוחלט.

>> האם אתה זקוק ללקוחות חדשים? אני אלמד אותך טכניקה חדשנית בת שישה שלבים לגיוס לקוחות חדשים  לעסק שלך.

>> מדריך מפורט אשר יוביל אותך צעד אחר צעד בדרך לבניית תוכנית שיווק אשר תעזור לך להגדיל את מכירותיך בצורה משמעותית.

>> איך לתכנן ולנסח מסע פרסום וקידום מכירות יעיל אשר ימשוך לקוחות לעסק ויוביל להגדלת המכירות והרווחים.

>> איך לתכנן ולהקים עסק חדש. תקבל הדרכת צעד אחר צעד לגבי כל אחד מסוגי העסקים הבאים: חנות, עסק נותן שירותים ועסק יצרני. הכנת "תכנית עסק" בשיטה זו תעזור לך לחשוב ולתכנן מראש את כל ההיבטים של העסק החדש על מנת לוודא הצלחה מלאה.

>> מצב המזומנים שלך הוא אחד הגורמים שיקבע את ההצלחה או הכישלון שלך בעסק. אני אראה לך מה בדיוק עליך לעשות כדי למנוע מצב של "משבר מזומנים" העלול לסכן את קיומו של העסק שלך.

>> אם יש לך בעיה למכור את המוצרים או השירותים שלך, אל דאגה. אני אלמד אותך טכניקת מכירה מדהימה בת שמונה שלבים שתעזור לך למכור אפילו קרח לאסקימוסים.

>> שיטה פשוטה ויעילה - הידועה למעטים בלבד- להגדלת הרווחיות בעסק באמצעות קיצוץ עלויות.

>> איך תקבע את המחירים האופטימליים ביותר למוצרים או לשירותים שלך? האם המחירים שלך גבוהים מידי? נמוכים מידי? למד את האומנות שבקביעת מחירים שיכו את המתחרים שלך ועדיין יאפשרו לעסק שלך להיות רווחי ומשגשג.

>> איך לגייס עובדים חדשים לעסק. טכניקה פשוטה ליישום שתסייע לך להבטיח בחירת האדם המתאים לכל תפקיד ובניית צוות עובדים מנצח.

>> איך תנהל את כוח האדם בעסק תוך הגדלה משמעותית בתפוקה ובפריון של העובדים.

>> שיטת ניהול מתקדמת וקלה ליישום אשר תלמד אותך כיצד להציב יעדים ריאליים לגידול העסק וכיצד להגיע ליעדים שקבעת.

>> האם אתה יודע מדוע אנשים קונים ממך? אם אינך יודע, יתכן שאתה מפסיד הרבה מאוד מכירות פוטנציאליות. תלמד טכניקה פשוטה וזולה לביצוע מחקר שוק אשר יעזור לך להבין בדיוק מה גורם ללקוחותיך לקנות ממך ומה עליך לעשות כדי לגרום להם לקנות יותר.

>> איזו מפעילויות הפרסום שלך מביאה תוצאות ואיזו מהווה בזבוז מוחלט של כספך? שיטה פשוטה ליישום תיתן לך תשובה מלאה לשאלה הזו ותעזור לך לשפר בצורה משמעותית את יעילות הפרסום שלך.

>> איך לזכות בפרסום חינם על ידי החדרת ידיעות אודות העסק שלך לעיתונות. תגלה מהו "כלי הנשק" העיקרי העומד לרשותך בתחום יחסי הציבור וכיצד לעשות בו שימוש יעיל להשגת אזכור חיובי של העסק שלך בכלי התקשורת.

>> איך להאציל יותר סמכויות ומשימות לעובדיך כך שהעבודה תמשיך להתנהל ביעילות ואתה תוכל לפנות יותר זמן לדברים החשובים לך באמת. זה קל וזה עובד.

>> לא משנה עד כמה אתה רווחי עכשיו, אני אראה לך טכניקת ניתוח פיננסי פשוטה (הנהוגה על ידי כמה בעלי עסק מצליחים), אשר תעזור לך להגדיל בצורה משמעותית את רווחיות העסק שלך. לא תאמין עד כמה זה קל ופשוט עד שתראה את השיטה.

>> בעיות נפוצות האופייניות לכל עסק משפחתי- וכיצד לפתור אותן אחת ולתמיד.

>> איזו מדיה פרסומית תביא לך את התוצאות הטובות ביותר? היכן עליך לרכז את כספי הפרסום המוגבלים שלך? איך להקצות בצורה היעילה ביותר את תקציב הפרסום שלך.

>> איך לנסח מודעות פרסום אשר יגרמו לאנשים לקנות ממך יותר.

>> יש לך קושי לקבל החלטות בנושאים מסוימים? אני אלמד אותך טכניקת קבלת החלטות בת שבעה שלבים שתעזור לך להגיע להחלטות הנכונות בכל סוגיה שתעמוד בפניך.

* * *
אומנות ניהול עסק יש עוד כל כך הרבה, אבל איני יכול לפרט את הכל כאן. מה שקראת עד כה הוא רק דוגמא קטנה של הטכניקות והרעיונות הכלולים בספרי: "המדריך השלם לניהול עסק עצמאי". האם אתה יכול לחוש כיצד המידע הזה יכול להועיל לך? כיצד הוא יכול להזרים חיים חדשים לעסק שלך ולהביא לשיפור דרמתי בהכנסות וברווחים? אני מאמין שעכשיו אתה יכול לחוש בזה.

בין אם אתה בעל עסק מנוסה או עומד בפני הקמת עסק חדש, המדריך יכול להתברר כאחת ההשקעות המשתלמות ביותר שלך. "המדריך השלם לניהול עסק עצמאי" הינו ספר עב כרס המחזיק 400 עמודים וגדוש בעשרות טכניקות, רעיונות וטיפים. הספר יקנה לך את כל המידע הדרוש להצלחה בניהול עסק עצמאי משלך.  הספר כולל מידע מעשי וכתוב בשפה פשוטה ובהירה, אינך צריך להיות מדען טילים כדי להיות מסוגל ליישם בהצלחה את הטכניקות והרעיונות הכלולים בו.

בספר תמצא עצות ופתרונות לכל בעיה כמעט בה תתקל בעת ניהול עסק, זה כמו שיש לך יועץ עסקי  צמוד 24 שעות ביממה. הספר ישלם את עצמו כבר בפעם הראשונה שתשתמש בו, והוא לבטח יחסוך לך הרבה מאוד שגיאות יקרות לכל אורך הדרך.

איך להזמין את המדריך
ניתן להזמין את המדריך ישירות ממני באמצעות כרטיס אשראי -מחיר הספר בגרסת ספר אלקטרוני הניתן להורדה למחשב הוא 39 ש"ח (במקום 187 ש" מחיר הספר בגרסת הנייר)

המדריך השלם לניהול עסק עצמאי | 381 עמ' | מחיר ספר אלקטרוני: 39 ש"ח

קח א
ת הספר לניסיון למשך 60 יום
אני מאמין שמגיעה לך תמורה מלאה לכספך ואיני רשאי לקבל את כספך אלא אם תרגיש שהספר אכן יביא לך תועלת אמיתית, כפי שאני מאמין שיקרה. לכן, מיום רכישת הספר קח לך 60 יום בהם תוכל לעיין בו ולבדוק את העצות והרעיונות הכלולים בו. אם תחליט, מכל סיבה שהיא וללא צורך בהסברים, שהספר אינו מתאם לך, פשוט הודע לנו במייל על ביטול הרכישה ואנו נזכה אותך במלוא הסכום ששילמת.

בכבוד רב
מאיר לירזCopyright © by Meir Liraz. All rights reserved