הקמת עסק ניהול עסק ספרי הצלחה וצמיחה אישית (חינם) ספרי ניהול ועסקים | צור קשר | Bizmove
 
כאן תמצאו עצות ורעיונות מעשיים אשר יעזרו לכל מנהל לשפר את כישורי הניהול ולהבטיח הצלחה בתפקיד


מדריכי הניהול של מאיר לירז
קח את הספרים ל60 יום נסיון חינם
המדריכים המוצעים כאן מכסים את התחומים החיוניים ביותר להשגת הצלחה בניהול.
המדריכים מוצעים עכשיו בגירסת ספר אלקטרוני בהנחה של % 67 ביחס למחיר הקטלוגי של הספרים בגירסת הנייר הנמכרים בחנויות. הספרים המוצעים כאן הינם בגירסת ספר אלקטרוני בפורמט הניתן לקריאה במחשב, בטאבלטים ובסמארטפונים. עם ביצוע הרכישה באמצעות כרטיס אשראי יישלח קישור להורדת הספרים למחשבכם.

אני מאמין שמגיעה לך תמורה מלאה לכספך ואיני רוצה או רשאי לקבל את כספך אלא אם תרגיש שהספרים אכן יביאו לך תועלת אמיתית, כפי שאני מאמין שיקרה. לכן, מיום רכישת הספרים קח לך 60 יום בהם תוכל לעיין בהם ולבדוק את העצות והרעיונות הכלולים בהם. אם תחליט, מכל סיבה שהיא וללא צורך בהסברים, שהספרים אינם מתאימים לך, פשוט הודע לי במייל על ביטול הרכישה ואני אזכה אותך במלוא הסכום ששילמת.
1. המדריך השלם לניהול עסק עצמאי (הקמת עסק, ניהול עסק)
| 381 עמ' |  מחיר ספר אלקטרוני: 39 ש"ח

אומנות ניהול עסקבין אם אתה בעל עסק מנוסה או עומד בפני הקמת עסק חדש, המדריך יתברר כאחת ההשקעות המשתלמות ביותר שלך. "המדריך השלם לניהול עסק עצמאי" הינו ספר עב כרס גדוש בעשרות טכניקות, רעיונות וטיפים. הספר כולל מידע מעשי וכתוב בשפה פשוטה ובהירה. תמצא בו עצות ופתרונות לכל בעיה כמעט בה תתקל בעת הקמה וניהול של עסק, זה כמו שיש לך יועץ עסקי צמוד 24 שעות ביממה. הספר ישלם את עצמו כבר בפעם הראשונה שתשתמש בו, והוא יחסוך לך הרבה מאוד שגיאות יקרות לכל אורך הדרך. (...פרטים נוספים)

2. אומנות ההנהגה וההשפעה על אנשים | 224 עמ' |  מחיר ספר אלקטרוני: 29 ש"ח
אומנות ניהול עסקספר זה יעזור לך ללמוד את אומנות ההנהגה וההשפעה על אנשים. הספר מיועד לכל מי ששואף להנהיג ולהשפיע בכל תחום: בעסקים, בניהול, בתחום הפוליטי, בצבא, בספורט או בתחום החברתי. הספר גדוש בכללים וברעיונות אשר יעזרו לך ללטש את כישוריך ולרכוש כישורים חדשים כך שתהיה מסוגל להבין, לחזות, ולכוון את התנהגותם של אנשים אחרים להשגת התוצאות אליהן אתה שואף.

בספר תלמד כיצד להקרין מנהיגות וכוח מבלי להוציא מילה, תלמד איך להניע אנשים, איך לפתח בטחון עצמי, איך לגרום לאנשים לבצע את הוראותיך כרוחן וכלשונן, איך לתקן שגיאות של הזולת מבלי לגרום להתמרמרות, איך לבנות צבא של מונהגים נאמנים, איך לגרום לאנשיך ללכת אחריך "באש ובמים", איך לשכנע אנשים לקבל את נקודת ההשקפה שלך, איך להתמודד עם התפרצויות וכעסים של אנשים, ועוד ועוד. תלמד כיצד לרכוש מוניטין של "ביצועיסט" המביא תוצאות. דף אחר דף, ספר זה מציג בפניך תוכנית שלימה אשר תאפשר לך לסגל לעצמך את התכונות והמיומנויות המאפיינות את המנהיג והמשפיע.

3. איך להצליח בניהול משא ומתן | 160 עמ' |  מחיר ספר אלקטרוני: 29 ש"ח
איך להצליח בניהול משא ומתן
כל מנהל וכל איש עסקים חייב להיות מיומן בניהול משא ומתן. מדוע? כי הצלחתו של המנהל תלויה לעיתים קרובות ביכולתו להשיג תוצאות טובות יותר במשא ומתן. הרעיונות והשיטות הכלולים במדריך זה גובשו על ידי מנהלים מצליחים ומומחים לניהול משא ומתן והם נועדו לעזור לך להשיג את התוצאות הטובות ביותר בכל סוג של משא ומתן.

במדריך תמצא: גורמים ושיקולים אשר יעזרו לך לבנות אמון ולהשיג רצון טוב בצד השני * שימוש בטכניקות של בילוף להשגת יתרון במשא ומתן * איך להגיב על הצעות במו"מ מבלי לסגור אופציות * מהן הסיבות השכיחות לכישלון משא ומתן וכיצד להתמודד איתן * "טריקים" ורעיונות יעילים לתמרון מהלך המשא ומתן לקבלת יתרון * איך להתגבר על בעיות של חוסר החלטה וחרטה וכיצד להתגונן כנגד ניסיונות להיסח הדעת * שגיאות נפוצות שעושים מנהלים במשא ומתן וכיצד להימנע מהן * איך להתגבר על מכשולים במהלך המשא ומתן * איך לנהל משא ומתן כאשר אתה בעמדת חולשה * איך להתמודד עם עימות וכיצד להגיב על איומים * ועוד הרבה הרבה יותר. 


4. להצליח בתפקיד ניהולי | 191 עמ' |  מחיר ספר אלקטרוני: 29 ש"ח
להצליח בתפקיד ניהוליכל בעל תפקיד ניהולי, החל מן המנהל הזוטר וכלה במנכ"ל הארגון, צריך להתמודד יום יום עם מיגוון רחב של משימות ומטלות. אם אתה שואף להצליח בתפקיד ניהולי אינך יכול להסתפק בכישורי הניהול הטבעיים שלך, אתה חייב לרכוש ידע אשר יעזור לך להתמודד עם המורכבות והגיוון של תפקידי המנהל. מדריך זה כולל שיטות ורעיונות אשר יעזרו לך לשפר את כישורי הניהול שלך ולהפיק יותר מעצמך ומאנשיך, זהו מכשיר חיוני לכל מי ששואף להתקדם ולהצליח בקריירה ניהולית.

בספר זה תלמד, בין היתר: מה משפיע על בחירתו של אדם למשרה ניהולית * איך להתאקלם בתפקיד ניהולי חדש * איך לבנות בטחון ואמון בקרב הכפופים לך * איך לגבש מערכת יחסים פוריה עם הממונים עליך ועם הכפופים לך * שגיאות נפוצות המבוצעות על ידי מנהלים רבים וכיצד להימנע מהן * איך לשפר את הפריון בקרב עובדיך * איך לגבש צוות עובדים יעיל * איך להתמודד עם בעיות משמעת * "סודות מן החדר" של מנהלים מצליחים * איך לבחור ולהדריך עובד חדש * איך להתמודד עם ההכרח לפטר עובד * איך לתקשר בכתב * איך לבצע הערכת ביצועי עובד וכיצד לנהל נושאי שכר ותגמול * איך להניע עובדים * שיטות ורעיונות חדשניים בניהול * איך להיות מאזין טוב יותר * איך לתכנן את הקריירה הניהולית שלך * איך לארגן את זמנך ואת משימותיך * איך לדבר בפני קבוצה * איך להצליח בקבלת החלטות.

יעילות אישית בפעולה 5. איך לשפר את יעילותך האישית | 160 עמ' |  מחיר ספר אלקטרוני: 29 ש"ח
אחת הבעיות המטרידה אנשים מצליחים רבים היא כיצד לבצע את העבודה בצורה יעילה ואפקטיבית יותר. מה אפשר לעשות בעניין זה? כדי לבצע את המשימות שלך טוב יותר ובפחות זמן אתה חייב לשפר את יעילותך האישית. מדריך זה נועד לעזור לך בכך.

המדריך כולל למעלה מתשע מאות רעיונות מעשיים, עצות וטיפים אשר נועדו לעזור לך לשפר את היעילות והאפקטיביות שלך בכל הפעילויות הניהוליות והעסקיות שלך. להמחשת הרעיונות מובאים אנקדוטות וסיפורי הצלחה ההופכים את קריאת המדריך למהנה ביותר.

תמצא במדריך רעיונות מועילים בתחומים כמו: הצבת יעדים, קביעת קדימויות, טיפול במשברים, קבלת החלטות, האצלת סמכויות, טיפול בהפרעות, ניהול אנשים, ניהול ישיבות, שיפור הזיכרון, ארגון עצמי, עבודת ניירת, ייעול הפעילויות שלך, התגברות על נטייה להשהות ולדחות דברים, התמודדות עם כישלונות, איך לתכנן, הימנעות משגיאות וטעויות, ניהול משימות, פיתוח עצמי, התמודדות עם מתח בעבודה, ועוד ועוד.

דיבור בפני קהל 6. אומנות המכירה והשכנוע | 160 עמ' |  מחיר ספר אלקטרוני: 29 ש"ח
כיום, יותר מאי פעם, כישורי מכירה ושכנוע הנם מיומנות חיונית להצלחה בעסקים. עולם העסקים של היום הינו תחרותי ומתוחכם. יותר ויותר מוצרים ושירותים מתחרים על כיסו של הצרכן. פעמים רבות כישורי המכירה של מנהלי העסק ואנשי המכירות שלו הם שיקבעו אם העסק יצליח להתמודד בשוק בהצלחה או שמא יאלץ לפנות את הבמה לטובים ממנו. מדריך זה נועד לעזור לך לשפר את כישורי המכירה והשכנוע שלך. בין אם אתה איש מכירות או מנהל, הוא יסייע לך לסגור יותר מכירות ויותר עסקאות. ייחודו של מדריך זה הינו בכך שהוא מחבר את כללי המשא ומתן עם כללי המכירה והשכנוע לכדי מערכת טכניקות ורעיונות אחת הנותנת בידך את הכלים להתמודד ולהצליח בכל מפגש של משא ומתן מכירתי.

בספר זה תלמד: איך להתמודד עם תכסיסי משא ומתן של קונים * איך לשפר את מידת ההצלחה שלך במכירות * שיטות ורעיונות חדשניים במכירה ובמשא ומתן * שגיאות נפוצות שעושים אנשי מכירות וכיצד להימנע מהן * איך לתכנן את תהליך המכירה * איך לבצע הצגת מוצר בצורה משכנעת * איך להתמודד עם התנגדויות במהלך המכירה * איך לסגור את המכירה בצורה מוצלחת * כל זה ועוד הרבה הרבה יותר.

7. דיבור בפני קהל  | 123 עמ' |  מחיר ספר אלקטרוני: 29 ש"ח
דיבור בפני קהל אם אתה שואף להשפיע על אנשים, אם אתה שואף להנהיג אנשים,אתה חייב לדעת כיצד לדבר בפני קהל. יש לך פחד קהל? כושר הביטוי שלך אינו טוב? דברים אלה אינם צריכים להפריע לך להפוך לנואם טוב. מדוע? מפני שהכושר לדבר בפני קהל הינו כושר הניתן ללמידה. למעשה כמה מן הנואמים הגדולים בהיסטוריה התחילו מנתוני פתיחה גרועים ותוך לימוד עצמי ופיתוח עצמי הפכו למנהיגים גדולים לא מעט בעזרת כושר הנאום שסיגלו לעצמם.

ובכן, הנה הם לפניך - העקרונות לתקשורת אפקטיבית עם אחד או רבים. אי אפשר להפריז בערכה של החשיבות הגדלה והולכת של התקשורת בחברתנו. הצלחה בכל תפקיד מנהיגותי תלויה ביכולתך ליצור תקשורת טובה. מי ייבחר? כמובן שהאנשים בעלי הכישורים הטובים ביותר. אולם כאשר כל שאר הגורמים שווים, וכאשר יש צורך בדחיפה אחרונה כדי להגיע ליעד אליו אנו שואפים, האנשים המשיגים את המשרות הם אלה אשר מסוגלים ליצור את התקשורת הטובה ביותר ביחס לעצמם ולעבודה שהם מבצעים.

השיטות והרעיונות הכלולים במדריך זה יעזרו לך להגשים את מטרותיך ויעדיך על ידי היכולת להשפיע על אנשים ולהנהיג אותם בעזרת כושר דיבור בפני קהל.בין אם אתה צריך לנאום בפני קהל של 300 איש בוועידה חשובה או בפני קבוצה של 20 איש במסגרת ישיבת צוות פנימית בארגונך, מדריך זה יפרט בפניך כל מה שאתה צריך לדעת כדי להעביר את המסר שלך ביעילות ובצורה מרשימה.

בספר זה תמצא, בין היתר: * איך להתגבר על פחד מפני דיבור בפני קהל * איך להתכונן לקראת נשיאת נאום או הרצאה * איך לנתח את מאפיני הקהל שלך * איך לארגן את תוכן הרצאת הדברים שלך * איך להעלות את דבריך על הנייר * איך לזהות ולנצל את יתרונות הדיבור שלך * איך להדגיש ולחזק את המסר שלך * איך להתמודד עם סוגים שונים של נשיאת דברים בפני קהל * איך ליצור אוירה שתחזק את הענין והקליטה של דבריך * איך לעשות שימוש יעיל בקולך * איך לעשות שימוש בשאלות להעברת המסר שלך * איך להתמודד בהצלחה במצבי עימות עוינים.

8. איך לנהל את זמנך ביעילות | 208 עמ' |  מחיר ספר אלקטרוני: 29 ש"ח
דיבור בפני קהל רבים מאתנו חשים שהזמן חולף כל כך מהר ואנו פשוט איננו מספיקים להשיג את יעדינו ושאיפותינו. ספר זה יכול לשנות כל זאת. הוא ישרטט בפניך שיטה ואמצעים לנהל את זמנך ואת כל מה שאתה עושה או חייב לעשות. הוא ייתן לך את העקרונות והדרכים אשר יזרזו כל פרויקט וכל מטלה, הוא יעזור לך להשיג את מה שאתה שואף לו יותר מהר, ובקלות רבה יותר.

מה שעומד עכשיו בדרכך הוא הכמות העצומה של זמן מבוזבז, אנרגיה שהופנתה לכיוון הלא נכון, התמקדות בדברים שוליים המוליכים אותך לשום מקום. בין אם אתה מוכן להודות בכך או לא, חלק נכבד מן היום שלך הולך לאיבוד ובזמן שנותר אתה עושה שימוש ללא הכוונה, ללא מחשבה, ללא תוכנית מתואמת. עם העצות והרעיונות הכלולים בספר זה תוכל לשנות כל זאת. אתה תשיג יותר בכל שעה ובכל יום של חייך. זהו מדריך חובה לכל מנהל ואיש עסקים.

מדריך זה ילמד אותך: איך לתכנן את זמנך * איך לשנות הרגלים רעים בנוגע לניהול זמן * איך להגדיר יעדים וקדימויות * איך לקבוע לוח זמנים לפעילויותיך * איך להתמודד עם גורמים מבזבזי זמן * איך לעבוד ביעילות עם אחרים * איך להתגבר על נטייה לדחות ולהשהות דברים * איך להתמודד עם מתח בעבודה * איך לארגן זמן לצרכיך הפרטיים * ועוד ועוד.

9. איך להאציל סמכויות ולהטיל משימות | עמ' 224 |  מחיר ספר אלקטרוני: 29 ש"ח
איך להאציל סמכויות ולהטיל משימותהאצלת סמכויות הינה אחת המיומנויות החשובות ביותר של המנהל המצליח. האצלה יעילה מאפשרת לך להשתחרר ממשימות שגרתיות ופחות קריטיות, אתה מתפנה לבצע עבודה חשובה יותר. יכולת הניהול שלך משתפרת. האצלה מצמצמת עיכובים בקבלת החלטות, כאשר מאצילים סמכות קרוב לנקודת הפעולה.

הספר מכסה את הנושאים הבאים: האצלת סמכויות ככלי ניהול חיוני * ניהול משופר באמצעות האצלת סמכויות יעילה * איך להחליט איזה סמכויות להאציל לאחרים * איך להחליט למי להאציל סמכויות * טכניקות ורעיונות להאצלת סמכויות יעילה * מכשולים ומוקשים נפוצים בהאצלה וכיצד להתגבר עליהם * הפסיכולוגיה של האצלת סמכויות והטלת משימות * טכניקות בקרה יעילות בתחום האצלת סמכויות * איך להבטיח האצלת סמכויות יעילה בארגון.

10. המנהל כמנהיג | 184 עמ' |  מחיר ספר אלקטרוני: 29 ש"ח
המנהל כמנהיג מנהיגות בניהול פירושה להפיק את המרב מן הכפופים לך. מנהיגות אינה דבר שבא לך באופן אוטומטי רק מפני שקיבלת סמכות להורות לאנשים אחרים מה לעשות. מנהיגות תלויה במונהגים, אם אנשים אינם נענים למנהיג מרצון - אם צריך כל הזמן להכריח אותם לעשות דברים - אותו מנהל אינו מנהיג. כישורי מנהיגות הנם דבר הניתן ללמידה. מדריך זה יפרט בפניך את הכללים והרעיונות אשר יאפשרו לך לשפר את כישורי המנהיגות שלך ולהפוך את עצמך למנהיג המוביל את אנשיו להישגים והצלחות.

בספר זה תלמד: מה מגלים לנו המחקרים אודות מנהיגות * תכונות וכישורים המאפיינים מנהיגים * איך מאפייני הארגון משפיעים על יעילות המנהיגות שלך * איך לסגל לעצמך סגנון מנהיגות יעיל * איך לשפר את כישורי השכנוע והמשא ומתן שלך * השפעת האקלים הארגוני על המוטיבציה והמחויבות בארגון * איך להגביר את המוטיבציה והמחויבות בקרב הכפופים לך * איך לבנות ולהנהיג צוות מגובש ויעיל * איך לשפר את כישורי התקשורת הבין-אישית שלך * איך להנהיג ולהתמודד עם הצורך בשינוי * איך להתמודד עם מחלוקות ועימותים * איך להנהיג שיפור בכושר היצירתיות והחדשנות * כל זה, ועוד הרבה הרבה יותר.

11. אומנות המיקוח העיסקי | 159 עמ' |  מחיר ספר אלקטרוני: 29 ש"ח
אומנות המיקוח העסקי מיקוח עסקי הינו הליך מורכב שבו למיומנות הצדדים השפעה רבה על התוצאות. אם אתה שואף להצליח בניהול ובעסקים אתה חייב ללמוד את אומנות ניהול המו"מ. מדוע? מפנחי שעולם העסקים הוא עולם של קשירת עסקאות וביסודה של כל עסקה עומד הליך של משא ומתן. מדריך זה נועד לעזור לך לשפר את כישורי המשא ומתן שלך ולהפוך אותך למתמקח מיומן, תמצא בו שיטות ורעיונות לניהול מיקוח אשר יעזרו לך להשיג תוצאות טובות בכל סוג של משא ומתן עיסקי. המדריך נכתב תוך דגש על הצד המעשי, תמצא בו רעיונות וטיפים המומחשים בדוגמאות ובאנקדוטות אשר יעזרו לך ללמוד את השיטות ולאמץ אותן בסיטואציות המיקוח אליהן תיקלע בתחום שלך.

במדריך תגלה: כיצד מתחלקים יחסי הכוחות בין הצדדים למשא ומתן * מהם עשרת כללי היסוד להצלחה במיקוח עיסקי * איך לתכנן ולהתכונן לקראת משא ומתן * איך ליצור אמון ולהגיב על גישות שונות במיקוח * איך לזהות ולנצל את קלפי המיקוח שבידך * איך לעצב את פרטי העסקה נשוא המו"מ * איך להציג את ההצעה שלך בצורה המשכנעת ביותר * איך להתמודד עם התנגדויות ולחצים במיקוח * איך להתמודד עם שאלת המחיר * איך לעשות שימוש טקטי בהעלאת דרישות ובעשיית ויתורים * איך להתמודד עם סכסוכים ועימותים המתעוררים בזמן מיקוח * איך להביא את העסקה לידי סגירה מוצלחת.

12. איך לבנות מערכת שיווק יעילה| 160 עמ' |  מחיר ספר אלקטרוני: 29 ש"ח
איך לבנות מערכת שיווק יעילה איך לבנות מערכת שיווק יעילה איך לבנות מערכת שיווק יעילההשיווק הוא תחום האחראי במידה רבה לכישלונות ולהצלחות של עסקים רבים, עסקים רבים היו יכולים להגדיל את היקף המכירות שלהם ואת רווחיהם בעזרת כמה שינויים במערכת השיווק, שינויים שלפעמים אינם דורשים אפילו תוספת תקציב רק שינוי בגישה. מדריך זה נועד לעזור לך לבנות מערכת שיווק יעילה או לשפר בצורה משמעותית את ביצועי מערכת השיווק הנוכחית שלך. המדריך כולל תוכנית מפורטת בה תוכל להשתמש כדי לבנות מערכת שיווק מעשית ומסודרת המיועדת ליצירת היקף מכירות רווחי ולהימנעות משגיאות יקרות.

במדריך תמצא: איך לערוך סקר שוק ולאסוף עובדות אשר ישמשו בסיס לפעולות השיווק שלך * איך להציב יעדים ומטרות ברי השגה למערכת השיווק שלך * איך לקבוע תקציב שיווק תוך ניצול מקסימלי של המשאבים הכספיים העומדים לרשותך * מהי אסטרטגית השיווק היעילה ביותר לגבי המוצר שלך, השירות והמחיר * כיצד תעשה שימוש יעיל בפרסום להגדלת היקף המכירות שלך * מהם הקריטריונים בהם תעשה שימוש לבחירת צינורות הפרסום המתאימים ביותר למוצר או לשירות שלך * איך לבנות ולנהל צוות של אנשי מכירות שמביא תוצאות * איך לערוך תוכנית שיווק יעילה וכיצד לנהל ביעילות ולהוציא אל הפועל את תוכניות השיווק שלך.

13. הקוף שניצח את מומחי ההשקעות | 117 עמ' |  מחיר ספר אלקטרוני:  39 ש"ח
הקוף שניצח את מומחי ההשקעות בספר זה תגלה מה באמת עובד ומה אינו אלא בבחינת "עבודה בעיניים". תלמד אסטרטגיות השקעה בשוק ההון שתאפשרנה לך להשיג, בצורה פשוטה וקלה ליישום, תשואות גבוהות יותר ממה שמשיגים רוב מקצועני שוק ההון, קרנות הנאמנות ומנהלי התיקים. הטכניקות שיפורטו אינן פרי המצאה אישית שלי ואף אינן בבחינת "נוסחת קסמים" של איזשהו גורו השקעות אופנתי. כל השיטות והאסטרטגיות בספר מבוססות על מחקרים אקדמיים שבוצעו על ידי כלכלנים בעלי שם ביניהם כאלה שקיבלו את פרס נובל לכלכלה על מימצאיהם בתחום. (...פרטים נוספים)

איך המדריכים יעזרו לך (תחומים: ניהול עסק, הקמת עסק, איך לנהל עסק)
במחקר שנערך בארה"ב על ידי חברת דן אנד ברדסטריט נמצא כי 90% מהכישלונות של עסקים נגרמו כתוצאה מטעויות ניהול שנבעו מחוסר ידע.

מסקנות המחקר הנ"ל תואמות גם את הניסיון האישי שלי. במשך למעלה מ- 30 שנה בהן אני מצוי בתחום, הן כעורך דין, הן כיועץ לעסקים והן כיזם ובעל עסקים בעצמי, ראיתי עשרות בעלי עסקים ומנהלים שנכשלו עד כדי איבוד השקעתם או משרתם לא בגלל שלא היו מוכשרים או חכמים – אלא בגלל שניסו "להמציא את הגלגל מחדש" במקום להסתמך על שיטות וטכניקות מוכחות שנוסו ומופעלות בהצלחה. וזה מה שמאפין את הטכניקות והרעיונות הכלולים בספרים המוצעים כאן.

מסקנה: אם אתה באמת רציני בשאיפתך להצליח בניהול... אם אתה רוצה להימנע מהשגיאות והטעויות הנפוצות... אתה חייב לרכוש את הידע הדרוש לניהול מוצלח, ובזה יעזרו לך ספרי.

בין אם אתה מנהל מנוסה או עומד בפני תפקיד ניהולי חדש בעסק או בארגון, המדריכים יתבררו כאחת ההשקעות המשתלמות ביותר שלך. כל אחד מהמדריכים המוצעים כאן גדוש בעשרות טכניקות, רעיונות וטיפים. הספרים כוללים מידע מעשי וכתובים בשפה פשוטה ובהירה. תמצא בהם עצות ופתרונות לכל בעיה כמעט בה תתקל, זה כמו שיש לך יועץ עסקי צמוד 24 שעות ביממה. הספרים ישלמו את עצמם כבר בפעם הראשונה שתשתמש בהם, והם יחסכו לך הרבה מאוד שגיאות יקרות לכל אורך הדרך.


קח את הספרים לניסיון למשך 60 יום
אני מאמין שמגיעה לך תמורה מלאה לכספך ואיני רוצה או רשאי לקבל את כספך אלא אם תרגיש שהספרים אכן יביאו לך תועלת אמיתית, כפי שאני מאמין שיקרה. לכן, מיום רכישת הספרים קח לך 60 יום בהם תוכל לעיין בהם ולבדוק את העצות והרעיונות הכלולים בהם. אם תחליט, מכל סיבה שהיא וללא צורך בהסברים, שהספרים אינם מתאימים לך, פשוט הודע לי במייל על ביטול הרכישה ואני אזכה אותך במלוא הסכום ששילמת.מאגר טיפים ורעיונות בניהול מאת מאיר לירז:

הרעיונות והטיפים המוצעים כאן מכסים את התחומים הבאים החיוניים להצלחה בניהול: איך לנהל עסק, הקמת עסק, ניהול עסק עצמאי. הנה חלק מן הנושאים: מנהיגות וניהול אנשים, ניהול עסק עצמאי, ניהול משא ומתן, ניהול שיווק, שיפור היעילות האישית, ניהול עסק נכון, פתיחת עסק, יזמות, הקמת עסק, אומנות המכירה, דיבור בפני קהל, ניהול זמן, מיקוח עסקי, האצלת סמכויות, ועוד.
מנהיגות בניהול: איך להיות מנהל מנהיג 
ניהול זמן - שיפור היעילות האישית
סוד ההצלחה בניהול עסק
ניהול מו"מ: איך להצליח בניהול משא ומתן
מנהיגות: איך לגרום לאנשים ללכת אחריך "באש ובמים"
הקמת עסק: בדיקת כדאיות להקמת עסק חדש
השקעות בורסה: "כך הפסקתי להפסיד כסף בבורסה - והתחלתי להרוויח... "
האצלת סמכויות: איך להאציל סמכויות ולהטיל משימות
הכנת תוכנית עסקית, סטארט-אפ - מיזם הייטק
עשרת הכללים להצלחה בכל משא ומתן עיסקי
ניהול עובדים - איך לגבש צוות עובדים יעיל
מנהיגות: איך לנהל אנשים ביעילות
האם גם אתה עושה שגיאות נפוצות אלה בניהול עסק?
תכנון בניהול: איך לתכנן ביעילות
הצגת נושא - דיבור בפני קהל - אומנות הנאום
קבלת החלטות: איך לקבל החלטות ביעילות
אומנות המכירה: איך לשפר את כישורי המכירה שלך
ניהול ישיבות: איך לנהל ישיבות ביעילות
שיפור היעילות האישית - הצבת יעדים אישיים
איך לארגן את עבודתך
צמיחה אישית: איך לדאוג לצמיחה ולהתפתחות עצמית
איך לנהל את עצמך ביעילות
דחיינות: איך להתגבר על נטיה להשהות ולדחות דברים
התמודדות עם מתח - איך להתמודד עם מתח ועצבנות
ניהול משברים: איך להתמודד עם כישלונות ומשברים
התכונה החשובה להצלחה בעסקים: נחישות וכושר התמדה
איך להפיק יותר מעבודת צוות
שיפור הזיכרון: איך לשפר את כושר הזיכרון שלך
מיזוג אויר: מדריך לבחירת מזגן - השוואת מזגנים

כל הזכויות שמורות © מאיר לירז (ספרי הקמת עסק, ניהול עסק)

Copyright © by Meir Liraz. All rights reserved